https://www.buygenericmds.com/naltima-nodict-revia-naltrexone/ http://modafinil-buy.com

Impresariat

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że we wszelkich sprawach związanych z organizacją koncertów należy kontaktować się z menadżerem Michała, p. Januszem Kulikiem /januszkulik(at)poczta.onet.pl/* (tel. 601 323 638). Proszę podać tam swój telefon kontaktowy, przybliżony planowany termin koncertu, warunki (sala koncertowa itp.) jakimi Państwo dysponują.

Jednocześnie informujemy wszystkich zainteresowanych, że bezpośrednią korespondencję do Michała Bajora należy kierować na adres warszawskiego Teatru Polonia /ul. Marszałkowska 56, 00-545 Warszawa/ z dopiskiem "Michał Bajor". W ten sposób należy się kontaktować w sprawach dot. tekstów piosenek, utworów muzycznych itp.

Autografy Michała można uzyskać bezpośrednio po każdym koncercie/występie. Artysta zawsze wychodzi do Publiczności i podpisuje książkę, płyty i kasety. Wszelkie dłuższe wywiady dobrze jest uzgodnić wcześniej kontaktując się z Januszem Kulikiem.

Uwagi dotyczące tego serwisu www prosimy kierować do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Będziemy wdzięczni za każdą sugestię, która pozwoli udoskonalić ten serwis i uczynić go bardziej dostępnym dla Odbiorców.

* proszę zamiast (at) wstawić znak @